Wynajem lokali sochaczew

Znaleźć lokal do wynajęcia Sochaczew nie oferuje pod tym względem dużo, popyt jest od lat znacznie wyższy niż podaż, powstają nowe budynki biurowe w centrum Sochaczewa lecz niestety mają jedną wadę, w zasadzie to dwie, koszty wynajmu w centrum sochaczewa w nowo budowanych biurowcach są irracjonalne, dodatkowo o zgrozo prawie żadne z nich nie oferują własnych parkingów więc zaparkowanie przy takim molochu to ruletka, nie dość że trzeba marnować czas na znalezienie miejsca parkingowego to jeszcze trzeba za nie zapłacić bo są to miejsca publiczne. Lokal w Sochaczewie można wynająć kilkaset metrów od centrum za znacznie niższe pieniądze z parkingiem prywatnym pod budynkiem za który ani ty ani twoi klienci nie muszą płacić, dojazd jest wygodny, parkowanie pewne, nie marnujesz czasu na szukanie miejsca. Nasze lokale usytuowane są w takim miejscu Sochaczewa które nie jest jeszcze objęte płatnym parkowaniem a 50 metrów od naszego budynku mieszczącego się przy ul. 15 Sierpnia 2 w Sochaczewie znajdują się duży parking ciągnący się na długości kilkuset metrów !!!  tak więc oprócz prywatnych miejsc parkingowych pod samym budynkiem istnieje jeszcze możliwość zaparkowania w bardzo bliskiej odległości od budynku na miejscach publicznych których jest bardzo dużo i są bezpłatne !!!

Lokale do wynajęcia w sochaczewie oferują różny standard wyposażenia aczkolwiek ma on niebagatelny wpływ na cenę wynajmu czy napewno chcesz płacić extra za gładzie gipsowe i podwieszane sufity, zintegrowaną klimatyzację czy łącze internetowe ????

Moim zdaniem nie jest to niezbędne do prowadzenia biura, internet dziś ma każdy w telefonie, poza tym założenie stałego łącza to są dziś grosze możesz je mieć już za kilkadziesiąt zł miesięcznie, klimatyzacja też jest kwestią która nie interesuje każdego klienta, my dajemy wybór, nie przepłacasz za coś czego nie potrzebujesz, możesz sobie zainstalować klimatyzację już za 1500-2000 zł jeśli czujesz taką potrzebę aczkolwiek powiedzmy sobie szczerze czy warto biorąc pod uwagę ze mamy raptem kilka tygodni lata w roku ?

Gładzie gipsowe na ścianach to nie mała inwestycja która musi się zwrócić właścicielowi lokalu, a więc koszty tych inwestycji przeniesie w czynszu na ciebie, Sochaczew to nie Warszawa, każdy liczy się z każdą złotówką dlatego oddajemy ci powierzchnie biurową którą możesz sobie dowolnie zaaranżować/wyposażyć jeśli masz taką potrzebę nie przepłacając za wodotryski których nie potrzebujesz.

Jeśli szukasz lokalu do wynajęcia w Sochaczewie, sprawdź naszą ofertę – Sochaczew ul. 15 Sierpnia 2, raptem kilkaset metrów od ul Warszawskiej a znacznie niższe ceny najmu i znacznie wygodniejsze parkowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *